![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj5V4fMNW0RU7Z854mbcUch7DZszrQ6wxBdLsQHYzNoqi8Dd3J2R4Jen9IXZ9-jYLLTvcpquK31JFYJ5CXF_Vj5LZI5jkiB_jVDIPlwEUyuZqqqsDExh5BzoR5wy6Hf2YnytYGRcB6JiMI/s1600/%25D1%2585%25D0%25BC%25D1%2596%25D0%25BB%25D1%258C%25D0%25BD%25D0%25B8%25D0%25BA3.jpg)
2-3 жовтня 2017 року в Кременці та Кременецькому районів відбудуться заходи в рамках проекту № 51569 “Розвиток сталих моделей соціальної адаптації учасників АТО та навчання створення власного бізнесу ”.
Представники ГО "Спілка учасників АТО м.Хмільника та Хмільницького району" ознайомляться з діяльністю облуговуючих кооперативів Кременеччини, з досвідом набутим на Тернопільщині проектом "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", візьмуть участь у тренінгу де спробують змоделювати комунікаційні схеми для уникнення конфліктів, зробити ескіз програми діяльності кооперативу. Тренінг відбудеться у Кременецькому краєзнавчому музеї. Заходи здійснюються за підтримки МФ "Відродження".