Кременецькі трампліни для стрибків на лижах отримали статус бази олімпійської підготовки

Кременецька СДЮШОР із стрибків на лижах з трампліна та біатлонна база «Колос» у Підгородньому отримали статус баз олімпійської підготовки.

Внесено зміни до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки. Про це оприлюднено у Постанові Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 р. № 734 «Про внесення змін до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки». Йдеться про заклади, які були затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2006 р. № 30 (Офіційний вісник України, 2006 р., № 3, ст. 94; 2015 р., № 40, ст. 1206).
Відтак, як повідомляє «Урядовий портал», Постанова передбачає виключення з зазначеного переліку баз олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки, що не використовуються для проведення всеукраїнських і міжнародних спортивних змагань та навчально-тренувального процесу. А також документом включено нові заклади фізичної культури і спорту для забезпечення проведення на високому організаційному рівні навчально-тренувального процесу національних збірних команд України з видів спорту для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
Зокрема, до переліку увійшли і Кременецька спеціалізована спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву із стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства (м.Кременець) та навчально-спортивна база «Колос» з біатлону та лижних гонок (с. Підгороднє Тернопільського району).

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення