Команда Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів виборола перемогу в Х Чемпіонаті України з бейсболу серед шкіл-інтернатів!
Приємну звістку у соцмережі повідомила Діана Мельник. Як з’ясувалося, з рахунком 4:1 команда Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів виборола перемогу в Х Чемпіонаті України з бейсболу серед шкіл-інтернатів!!!!! Переможці дякують гідному супернику – команді з міста Одеси, за достойну гру!!!!! Вітання переможцям!!!, – написала жінка.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2017/09/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0-1.jpg)