На Тернопільщині 100 підприємств заборгували зарплату своїм працівникам

Працівники Головного управління ДФС у Тернопільській області з початку року з метою вжиття заходів щодо детінізації доходів виявили не облікованих найманих працівників.
В результаті проведених заходів роботодавці з 1989 громадянами оформили трудові договори, а бюджет отримав 1 млн 268,6 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 1 млн 573,2 тис. грн єдиного соціального внеску.
Також з початку року працівники територіальних органів ДФС області на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників 34 підприємств, що допустили заборгованість із виплати заробітної плати податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.
За наслідками проведеної роботи по 33 підприємствах ліквідована заборгованість із заробітної плати в сумі понад 3,8 млн грн, з податку на доходи фізичних осіб – в сумі 817,8 тис. грн, з єдиного соціального внеску – в сумі 651,7 тис. гривень.
Також проведено індивідуальну роз’яснювальну роботу із керівниками 102 підприємств, за наслідками якої 100 підприємств погасили заборгованість із заробітної плати в сумі 3 млн 389,6 тис. грн, з податку на доходи фізичних осіб – в сумі 1 млн 789,7 тис. грн та 2 млн 837,9 тис. грн ЄСВ.
Крім цього, працівники органів ДФС Тернопільщини спільно з органами місцевої влади здійснюють контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці.
У січні-серпні цього року на засіданнях комісій заслухано керівників 264 підприємств, де заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче мінімального розмірах. За наслідками проведеної роботи 238 підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати.
Як наслідок, до бюджету надійшло 545,4 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 711,4 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Крім того, проведена роз’яснювальна робота з аналогічних питань по 644 підприємствах та організаціях області.
За наслідками проведеної роботи 605 підприємств підвищили рівень виплати заробітної плати, відтак до бюджету надійшло 2 млн 190,3 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 2 млн 793,9 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, повідомляють у відділі організації роботи  Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення