На Кременеччині жінка через власну довіру до незнайомців втратила 14000

Незважаючи на численні застереження, люди сліпо довіряють інформацію незнайомцям по телефону.

Віддають гроші липовим працівникам державних чи фінансових установ навіть не уточняючи, ані даних працівника, ані, чи знає він особисті дані клієнта. Хитрі аферисти під час розмови вивідують усе самі, а жертви, самі того не відаючи, потрапляють на гачок
Невідомий зателефонував до мешканки села Горинка Кременецького району та представився працівником фінансової установи. Він повідомив, що її картку заблоковано через закінчення строку дії, тому необхідно повідомити усі дані для її продовження.
Жінка повідомила усю конфіденційну інформацію зловмиснику. Вже за декілька хвилин після дзвінка на телефон надійшло повідомлення про зняття залишку готівки з картки. Потерпіла, втратила 14 тисяч гривень та, зрозумівши, що її обдурили, зателефонувала працівникам поліції.
Правоохоронці вкотре застерігають краян не повідомляти жодних конфіденційних даних незнайомим людям. Пам’ятайте: працівники банку ніколи не телефонують клієнтам, аби дізнатися їх дані, а фінансові операції здійснюють безпосередньо при зустрічі з клієнтом в банку.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення