Відтепер відвідувачі ботсаду зможуть милуватися красою гірського ландшафту з оглядових майданчиків. Облаштувати їх допомогли волонтери «Нового Акрополя».
Співпраця з ними триває вже шістнадцять років. Протягом тижня вони поєднували роботу на колекційних ділянках із роботою з облаштування майданчиків: розчищали територію, встановлювали огорожу, альтанки.
Отож впродовж п’яти спекотних липневих днів з ініціативи працівників ботанічного саду та потужної підтримки волонтерів-акропольців «народилися» два красиві оглядові майданчики в обіймах кременецьких гір. Гарна можливість для кременчан, туристів, екскурсантів помилуватися горами, оповитими таємничістю, містичністю, що давно стали легендарними: Замковою, Черчею, Воловицею, панорамою міста, у центрі якої архітектурний комплекс єзуїтського колегіуму, від аптекарського саду при якому розпочинається історія саду Волинських Афін у Кременці.
![Фото Кременецький ботанічний сад.](https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20604304_554353778068139_4020766282421397091_n.jpg?oh=ddd19e91449a17249ad33aa8e1006f17&oe=5A007713)
![Фото Кременецький ботанічний сад.](https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20431268_554353854734798_8063904538055287302_n.jpg?oh=028faa7028174a11bac50a192709debd&oe=5A34AC70)
![Фото Кременецький ботанічний сад.](https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20431662_554353814734802_107118973132746499_n.jpg?oh=0bcf9844dc4decb3d88b656bcaf51f13&oe=59EE4AF7)