До Кременця завітають брати Капранови

10 травня 2017 року в Кременці відбудеться зустріч з письменниками, братами Капрановими.

Зустріч розпочнеться об 16:00 у приміщенні центральної бібліотеки ім. Ю. Словацького.
Видавці, письменники,громадські діячі, музиканти, а ще глибоко закохані у рідну землю патріоти Віталій та Дмитро Капранови. Автори таких відомих книг як "Я лайкаю Україну", "Щоденник моєї секретарки", "Мальована історія України", "Веселих свят", Забудь-річка" та інші . Їхні твори епотажні, креативні, цікаві та відкриті до спілкування, завжди легко сприймаються читачем.
Відомі українські письменники та видавці Брати Капранови презентують історичний  роман «Забудь-річка» 
Брати Капранови про роман: «Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА. За багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця на Другій світовій війні. Назва роману походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями в кожній українській родині».
Журналіст, критик Юрій Макаров про роман: «Молода жінка-юристка із прихованим шармом і зрілий чоловік-помічник капітана далекого плавання – цілком очікуваний дебют для жіночого роману (маються на увазі не гендерні упередження, а сталий мейнстрімівський жанр). Чекайте палкого, геть не платонічного кохання! Аж раптом виявляється, що за цією нібито легковажною диспозицією ховається не просто зіткнення двох доль, а двох світів, точніше, двох Україн, кожна зі своїм історичним досвідом, але спільними травмами і втратами. Інтрига, закручена на початку розлогого тексту, не відпускає до самого кінця роману».
Під час презентації можна буде поспілкуватися з письменниками, придбати роман «Забудь-річка» та інші книги Братів Капранових, взяти автограф. Вхід вільний.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення