4 квітня в Кременецькому лісотехнічному коледжі відбувся Чемпіонат Кременецького району з гирьового спорту у поштовху гирь довгим циклом.
Дані змагання передували обласному чемпіонаті, які відбудуться 8 квітня в м. Тернопіль. Саме тому, одним з завдань було відбір кращих спортсменів району для участі в обласних змаганнях.
В командному заліку перемогла команда Кременецького лісотехнічного коледжу, другі - Гаївський спортивний Клуб "Сталеві м`язи", треті - ЗНЗ Лідихівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
![Фото Vasyl Petruk.](https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17759872_335019233562555_1504758995824647293_n.jpg?oh=22e11eb13e6193ec83a5a76ec6949802&oe=595A0CA4)
![Фото Vasyl Petruk.](https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17800382_335019460229199_1406883365889968103_n.jpg?oh=7397c28d6099d42efd784b343633ab9d&oe=5954D4C3)
![Фото Vasyl Petruk.](https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17796546_335020210229124_7420568453966093908_n.jpg?oh=6e67fe5832c1cb27a1d4beed52933198&oe=5961D06B)
![Фото Vasyl Petruk.](https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17800495_335020476895764_3054883647516971954_n.jpg?oh=c7756ff892825ce3bfc705842f0ee0b9&oe=598F1190)