"Гуманний суд" та халтура на кременецькій обїзній зупинять дорожню галузь краю?

В тернопільському суді дорожники, яких змусили заплатити три десятки мільйонів за відверто неякісний ремонт об’їзної Кременця, просять про розстрочку виплати.

У понеділок в Тернопільському господарському суді розглядатиметься заява Служби автомобільних доріг у Тернопільській області. Дорожники, яких змусили заплатити три десятки мільйонів за відверто неякісний ремонт об’їзної Кременця, просять про розстрочку виплати.
Суддя Надія Бурда раніше вирішила, що дорожня служба мусить заплатити ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».
Фірма майже 5 років тому «ремонтувала» ділянку траси Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече (об’їзну Кременця). Та тільки роботи Служба автодоріг не прийняла – технологія була грубо порушена. Втім, суд став на бік приватного підприємства. Попри висновки експертів про те, що оплачувати такі ремонти не годиться, у Тернопільському господарському вирішили зобов’язати САД перерахувати ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» 32 мільйони гривень.Тепер Служба автомобільних доріг у Тернопільській області просить суд дозволити здійснювати виплати протягом року, адже такі непередбачені витрати  можуть просто зупинити дорожню галузь краю - пишуть Тернополяни.
Свою підтримку дорожникам висловив «Автомайдан». Громадські активісти закликають і інших небайдужих тернополян проконтролювати неупередженість судді Надії Бурди. Для цього слід 13 березня о 15:00 прийти під Тернопільський Будинок правосуддя (вул. Кн. Острозького, 14 а) та сказати «Ні» свавіллю служителів Феміди.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення