![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgzAzx7D7nSd-mY-MIDCCi98kWvfN5V6F8erhJ7B_pWtmjNLDmMEa1p7ORZSzQZiM4z844jsvvItZRAEzIPPE8c8AWM5hT6MAOE1qn-hMz1q2skWQQPejGSMDhMikDdU6n1wnYBaY5bmII/s320/IMG_2704.jpg)
Шахісти Почаївського будинку дитячої творчості та спорту повернулися з Тернополя з нагородами.
25 - 26 лютого у м. Тернополі проходив щорічний традиційний дитячий шаховий турнір на призи видавництва «Підручники та посібники». Турнір проходив у двох групах – спортсмени з І, ІІ, та ІІІ розрядом а також – з ІV та без розряду.Склад виявився досить сильним. Участь взяли 25 учасників в першій групі та 34 в другій. Приємно відзначити, що на сьогоднішній день у Тернопільській області велика кількість ще зовсім юних, проте досить сильних та досвідчених шахістів. Тому і боротьба велася у кожній партії за кожне очко!
Позмагатися та показати свої вміння вирушили і молоді спортсмени з Почаївського будинку дитячої творчості та спорту. Після двохденної праці наша шахістка Лещук Антоніна завоювала І місце серед жінок а Івкевич Іван – Кращий результат серед дітей Тернопільської області ( група І –ІІІ розряди). Також достойний результат показав ще один вихованець Почаївського БДТС Захарчук Анатолій поділив ІІІ –ІV місце у групі ІV – без розряду. Вітаємо переможців. Та їх тренера Лещука В.А..