Старі черевики, пластикові пляшки та інший непотріб збирали під час прибирання еколого-туристичного маршруту «До скель Словацького».
24 березня 2017 року на території національного природного парку «Кременецькі гори» відбулось прибирання еколого-туристичного маршруту «До скель Словацького». Даний захід присвячений акції «Година Землі», адже важливою проблемою сучасності є не лише зміни клімату, а й утилізація та переробка сміття.
![Фото Національний природний парк "Кременецькі гори".](https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17498644_1421936387926391_2875427581630587130_n.jpg?oh=ff825c960de8073e3baf43442474e6e6&oe=59667BB1)
![Фото Національний природний парк "Кременецькі гори".](https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17498981_1421936467926383_2454661453534573548_n.jpg?oh=39fd9851105edb09325414b90ccd4976&oe=5972FE82)
![Фото Національний природний парк "Кременецькі гори".](https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17457640_1421937241259639_5211790018211937063_n.jpg?oh=065e33730145216b636b8d7f997cdcee&oe=5967924D)
![Фото Національний природний парк "Кременецькі гори".](https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17426388_1421936407926389_3727095733076782031_n.jpg?oh=857bcbe66db69d30b17bcb3f39af2e60&oe=595EFEDF)