Сенсації одного дня Чемпіонату Кременецького району з футзалу

Іншим словом, як «Сенсація», і не можна назвати те, що відбулося 4 лютого в спортивному залі Кременецької ОГПА, адже під час проведення чергових матчів.

Чемпіонату Кременецького району з футзалу кожен матч був не тільки по-своєму цікавим та непередбачуваним, а й вніс значні зміни в турнірну таблицю, які можуть стати для деяких учасників вирішальними.
Детальний звіт про перебіг результативного дня футзальної ліги Кременецького району оприлюднив у facebook завідувач сектору у справах сім”ї, молоді та спорту Кременецької райдержадміністрації  Василь Петрук.
«Якщо по порядку, то в першому матчі змагального дня ФК “Арсенал-1” з рахунком 4:1 переміг ФК “Олібуд”, таким чином підтвердивши свої наміри на лідерство, а от команда з м. Почаїв, яка на сьогодні займала третє місце в турнірній таблиці, поступилася з мінімальним рахунком 0:1 ФК “Динамо”, чим зменшила свої шанси на можливість фінішувати в числі команд-призерів змагань.
В наступних матчах “Три Валєти-2” з рахунком 3:1 обіграли ФК “Кремінь”, а команда з с. Дунаїв та “Динамо” “розійшлися миром” завершивши свій матч з рахунком 1:1, а далі почалося саме цікавіше…
Без сумніву, лідерство в Чемпіонаті втримати дуже важко, адже проти лідера кожна команда налаштовується з максимальною самовіддачею, а тим більше, коли лідер – Твій принциповий та давній конкурент вже не перший рік та вже не в одних змаганнях…
Саме тому, неабиякий інтерес викликав матч ФК “Арсенал-2” та ФК “Три Валєти-1”. Було помітно, що команда з с. Білокриниця мала дуже сильну мотивацію на гру та викладалася з максимальною самовіддачею, а завдяки двом голам Панчука Дмитра, змогла реалізувати своє бажання перемогти в неабияку перевагу в грі. Та вже завдяки двом голам у відповідь свого найкращого бомбардира Єфремова Ярослава, лідери чемпіонату зрівняли рахунок в матчі, отримавши таким чином шанс врятувати гру і вибороти перемогу в протистоянні та залишитись на Першому місці в турнірній таблиці. Та всі надії ФК “Три Валєти-1” зберегти хоча б одне залікове очко, вже на останній доданій хвилині протистояння зруйнував один з найкращих форвардів нашого району – Сімора Роман, який чудово “зорієнтувався” в штрафному майданчику суперника та додав ще один красень-гол до своєї колекції забитих м`ячів і подарував перемогу своїй команді та всім своїм вболівальникам та друзям!! – це і є Перша сенсація, яка похитнула “Трон Чемпіона” .
Наступні за графіком змагань на футзальному полі ФК “Арсенал-2” замінили їхні одноклубники ФК “Арсенал-1”, які вже в матчі з командою районного відділу поліції підтверджували своє право на Чемпіонство. І це їм, хоч і не легко, але все ж таки вдалося (вибороли перемогу з рахунком 4:3), таким чином, вже маючи 57 очок – одноосібно очолили турнірну таблицю (в ФК “Три Валєти-1” – 54).
День “Не “Валєтів”” продовжила команда з с. Гаї, яка в чудовому матчі, завдяки голу Антонюка Сергія, з мінімальним рахунком 1:0, виборола перемогу в ФК “Три Валєти-2”, додавши до свого гандикапу залікових очок ще три одиниці, а за ними ФК “Зелені леви” з рахунком 3:1 перемогли ФК “Кремінь”, чим також поповнили свій “заліковий багаж”.
Переможну ходу продовжили команди “канонірів”: перша перемогла 2:1 в матчі проти ФК “Колос” (с. Гаї), а друга насилу втримала перемогу 5:4 в ФК “Олібуд”.
В завершальному ігровому матчі дня футзальна команда з с. Великі Млинівці виборола перемогу 2:1 в ФК “Олібуд”, але перед ними в футзальній зустрічі ФК “Зелені леви” – ФК “Три Валєти-1” не випадковість перебування в числі лідерів змагань підтвердила команда з м. Почаїв, яка, вигравши в лідерів Чемпіонату з рахунком 4:2, створила ще одну сенсацію сьогоднішнього футзального дня! Адже ще вчора багато хто роздумував, чи втратять ФК “Три Валєти-1” бодай очко. І якби хтось сказав, що втратять всі “Шість!!!” – я думаю, в це б мало хто повірив!
Так, сьогоднішній змагальний день завершився зміною лідера Чемпіонату, який залишає для ФК “Три Валєти-1” лише теоретичні шанси на перемогу в Першому Відкритому Чемпіонаті Кременецького району з футзалу…
Джерело: Терен

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення