15 січня Нового року розпочинається 2 коло першого Чемпіонату Кременецького району з футзалу.
В перший день змагань відбудеться 1-й та 2-й тури 2 кола футзальних змагань району. Команд стало менше, як в першому колі. Протягом "футзальних канікул" від команд ФК «Прометей» (Кременецька державна пожежна рятувальна частина №5), ФК «Сокіл» (с. Сапанів) та ФК «Колос» (с. Лопушно) поступили заяви з проханням зняти їхні команди з змагань.Причини в кожного свої (в основному кадрові та фінансові), але всі дані команди все таки ввійшли в історію Кременецького футболу як учасники першого районного чемпіонату з футзалу, тож дякуємо командам за участь та бажаємо вирішити свої питання, які не дозволили їм продовжити брати участь в змагання та знову чекаємо їх в наступних районних футбольних змаганнях.
![Фото Vasyl Petruk.](https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15977498_293469821050830_7147281894822707133_n.jpg?oh=57a308523b520cc8291be6338aecd617&oe=590E5F8F)