Гурт з Кременеччини потрапив у ТОП авторитетного американського журналу

Гурт Ummagma із Тернопільщини продовжує завойовувати визнання у світі.

Український дует Ummagma відразу з двома міні-альбомами потрапив до рейтингу найкращих релізів 2016 року, який опублікував авторитетний американський онлайн-журнал Stereo Embers Magazine.
Оглядач видання Метто Слоано високо оцінив міні-альбоми «Frequency» та «Winter Tale» та й загалом творчість колективу із Кременеччини.
«Ummagma яскраво вирізняється з-поміж українських колег по сцені. Їх музика глибока, освіжаюча, як правило, завжди позитивна. Якби можна було б музику Ummagma бачити й відчувати – вона була мерехтливою і пульсуючою. Це змушує мене задатися питанням: які ще приховані перлини може запропонувати нам Україна?» – написав Метт у своїй статті Top Dreampop Releases Of 2016.

До слова, релізи «Frequency» і «Winter Tale» посіли у рейтингу четверте місце. Цікаво, що «Winter Tale» українські митці записали разом із легендарним британським електронним гуртом A.R.Kane.
Додамо, що учасники Ummagma – Олександр Кретов та його дружина Шона МакЛарнон – більшу частину свого творчого доробку записали у власній студії в місті Кременець Тернопільської область.
Нагадаємо, що наприкінці 2016 року інший британський журнал Louder Than War назвав кращі українські альбоми. До топ-10 потрапили, зокрема, Ummagma, Океан Ельзи, Один в Каное, ONUKA та інші. Пізніше ще одне авторитетне видання – Overblown Magazine – також опублікувало рейтинг кращих музичних релізів гуртів з країн колишнього СРСР, до якого потрапило відразу чотири українські команди: Zapaska, ONUKA, Ummagma та Океан Ельзи.
Ummagma – електронний гурт, що творить у жанрах інді- та дрім-поп. До його складу входять українець Олександр Кретов та канадійка Шона МакЛарнон. Після першої зустрічі в Москві, вони переїхали в Україну під час Помаранчевої революції і створити студію звукозапису в Кременці. Нині обоє учасників дуету проживають в Канаді.
Сайт: http://www.ummagma.com
Фейсбук: http://ift.tt/1ttH5it
Soundcloud: http://ift.tt/1QS02VN
YouTube: http://www.youtube.com/ummagma
Джерело: zz.te.ua

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення