Олімпійський урок у Кременці

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, популяризації фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування в учнів фізичного і морального здоров’я та почуття патріотизму 29 вересня 2016 року в Кременецькій ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів  відбулися спортивні змагання серед учнів 5-х класів, присвячені Олімпійському тижню, які провели студенти-практиканти факультету фізичного виховання та біології Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академія імені Тараса Шевченка.
Спортивний захід був організований викладачем кафедри теорії та методики фізичного виховання С. М. Сиротюком  та вчителем фізичної культури ЗОШ №4 В. О. Синюком. Всі учасники змагань були нагороджені призами від Тернопільського обласного відділення олімпійської академії України (голова доц. А. В.Огнистий).
Продовженням Олімпійського тижня стало проведення на базі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка «Олімпійського уроку» для учнів 9-11 класів, котрий провів декан факультету фізичного виховання та біології, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент О. О. Бережанський. Учні отримали знання про історію виникнення та розвитку Олімпійських Ігор, знання щодо олімпійських символів: олімпійське гасло, олімпійська емблема, олімпійська символіка, олімпійський прапор, олімпійський вогонь; статистику виступів українських спортсменів на Олімпійських іграх. Особлива увага акцентувалася на Олімпійських іграх, котрі проходили цього року в Ріо-де Жанейро. Вкотре згадувалися українські спортсмени, які завоювали олімпійські нагороди. Не оминули увагою і спортсменів Кременеччини, котрі брали участь в Олімпійських іграх.
З привітальним словом до учнів звернулися завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент В. А. Голуб та керівник Кременецького регіонального відділення Олімпійської академії України старший викладач, кандидат педагогічних наук М. В. Божик. Від Тернопільського обласного відділення олімпійської академії України і факультету фізичного виховання та біології для бібліотеки ЗОШ №4 було подаровано олімпійську та навчально-методичну літературу і плакати.
Джерело: galsports.com

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення