Про нас

"Пульс Кременця" - інформаційно-розважальний ресурс. Сайт працює у режимі агрегатора інформації котра стосується міста Кременець, Кременецького району та кременчан. Дописи збираються та публікуються з мережі інтернет автоматично за допомогою програмних засобів. Матеріали розміщуються у форматі "як є" на сайтах джерелах, по можливості редагуються та доповнюються адміністрацією.

Завдання та мета ресурсу

Швидко та оперативно збирати інформацію котра стосується міста Кременець та інформувати користувачів про ті чи інші цікаві події. Тобто ми постійно збираємо та розповсюджуємо ВСЕ про Кременець.
Розуміємо що такий режим роботи невідворотно призведе до публікації помилкових та недостовірних даних тож у кінці кожного допису отриманого з інформаційних ресурсів Тернопільщини є посилання на першоджерело. Якщо Ви знайшли помилку чи невідповідність будь ласка повідомте за допомогою форми для зв'язку.
У випадку коли Ви маєте бажання прибрати ту чи іншу інформацію з нашого ресурсу (інформація не відповідає дійсності, ображає Вас чи спричиняє якісь незручності) напишіть нам у коментарі під цим повідомленням і ми підемо на зустріч.

Оголошення