Header Ads

Гурт з Кременеччини, який вразив британців, презентував новий альбом

Популярний українсько-канадський гурт Ummagma представив новий міні-альбом "LCD".

До складу платівки увійшло чотири треки, враховуючи ремікс на титульну пісню від екс-учасника легендарного британського гурту Curve Діна Гарсії, а також нова версія однієї з найвідоміших пісень дуету – "Lama" – у реміксі від одного із співзасновників відомого шотландського колективу Cocteau Twins, засновника лейбла Bella Union Records Робіна Гатрі.
За словами легенди британської рок-музики Діна Гарсії, прислухаючись до оригінальних версій "Back To You" та "LCD", він хотів "ще більше розширити простір свідомості, який притаманний творчості українського колективу".
"Працюючи над цими реміксами, я ставив за мету витягнути із оригіналів найпотаємніші і найкосмічніші елементи", - говорить Гарсія і додає, що він був у захваті від роботи із Ummagma.
В свою чергу Гатрі, коли почув композицію "Lama", вирішив додати в неї власних гітарних партій і зробити пісню "ще більш атмосферною".
"У Шони чудовий тембр! Здорово знову працювати з жінкою-вокалістом. Ummagma володіє великим потенціалом, тому мені було вдвічі приємніше працювати з ними", - каже Гатрі.
Ummagma - це українсько-канадський дует Олександра Кретова з Кременця Тернопільської області та Шони Макларнон з Юкона. Після першої зустрічі в Москві, вони переїхали в Україну під час Помаранчевої революції і створили студію звукозапису в Кременці. У 2013 році Ummagma виграла "Альтернативне Євробачення" на британській незалежній радіостанції Amazing Radio, представляючи Україну серед 23 країн.
Ummagma у Інтернеті:
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.