Header Ads

У Кременці завершилися змагання із санного спорту

63 спортсмени з Тернопільської та Львівської областей стали учасниками Всеукраїнських змагань із санного спорту на санкороликах серед юнаків і дівчат.

Даний захід впродовж двох днів тривав у Кременці, на санній трасі навчально-спортивної бази «Колос». Тернопілля представляли кременчани – вихованці КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту", яких готували тренери С.Кравчук, А.Малищик, Н.Казмірук та А.Заряда.
Результати наших земляків: серед спортсменів 2002-2003 років народження Юліана Туницька посіла перше місце в одномісних санях серед дівчат, а екіпаж у складі: Назарій Кравчук, Костянтин Горін, Юліана Туницька та Наталія Хитренко, здобув перемогу у командній гонці (естафета).
Серед учасників 2004-2005 років народження Богдан Бабура завоював друге місце серед юнаків в одномісних санях, а Наталя Хитренко та Вікторія Коваль розділили 1-2 місця серед дівчат. Також у цій віковій групі екіпаж у складі: Богдан Тремблюк, Богдан Гагура, Вікторія Коваль та Єлізавета Іщук виборов срібні медалі.
Серед спортсменів 2006-2007 років народження в одномісних санях серед юнаків Максим Панчук посів перше місце, а Олександр Ломакович - третє. Також бронзовою призеркою стала у цій віковій групі Дарина Федорчук серед дівчат.
Організаторами змагань виступили  Міністерство молоді та спорту України, Федерація санного спорту України та управління фізичної культури  та спорту Тернопільської облдержадміністрації.

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.