Header Ads

"Сепаратистка з Кременця" тепер "Експерт" СТБ у Вишнівці

“Екстрасенс-експерт”, яка розслідує вбивство у Вишнівці, у березні 2014 кликала Путіна прийти на Кременеччину.

Переглядаючи матеріал на сайті першої незалежної тернопільської інтернет-газети Про всепро приїзд “експерта-криміналіста” з телеканалу СТБ Наталії Костилєвої, яка разом з екстрасенсом має розслідувати вбивство у Вишнівці 17-річної Ірини Мукоїди, мешканці Кременця розповіли нашим журналістам, що “рижа фахівець на відео -“сепаратистка з Кременця”. І дійсно, як вдалось нам дізнатися, Наталя Валерівна Костилєва була засуджена у 2015 році за те, що закликала прийти до Кременця Путіна у 2014 році. саме тоді, коли був незаконно анексований Крим. Суд покарав жінку за сепаратиські гасла лише 1,5 роками умовно. Нині вона експерт-криміналіст на телеканалі СТБ
У червні 2015 року прокуратура поширила ось такий офіційний прес-реліз про “СТБ-шного експерта”:
Прокуратура області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жительки міста Кременця у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.110 КК України, тобто за фактом публічних закликів з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку встановленого Конституцією України.
У суді доведено, що у березні 2014 року, у період збройної окупації Російською Федерацією частини території України – АР Крим, у кременчанки виник злочинний намір, спрямований на публічні заклики до зміни меж території України.
Усвідомлюючи протиправність своїх дій, жінка поширила через Інтернет публікацію під назвою: «Путіну Володимиру від Кременця, Тернопільська область», у якій публічно закликала до насильницької зміни меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.
В подальшому, вона опублікувала на сайті м. Кременця Тернопільської області звернення під назвою: «А может Крым даёт нам пример?», у якому закликала читачів підтримати порушення територіальної цілісності і недоторканості України, так як це було зроблено Російською Федерацією з невід’ємно складовою частиною України – Автономною Республікою Крим.
Протиправну діяльність зловмисниці викрили працівники УСБ України в області.
У суді обвинувачена повністю визнала свою вину та щиро розкаялася у вчиненому.
Вироком Тернопільського міськрайонного суду від 11 червня 2015 року жительку Кременця визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.110 КК України, затверджено угоду між прокурором та підозрюваним про визнання винуватості та призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі, умовно, з іспитовим строком 1 рік 6 місяців.

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.