Header Ads

Кременеччина серед лідерів у "кримінальному топі"

Шокуюча статистика: цогоріч на Тернопільщині зафіксовано понад 4 тисячі кримінальних правопорушень.

Упродовж I півріччя 2017 року на території області обліковано 4,5 тисячі кримінальних правопорушень.
Як повідомляють у прес-службі прокуратури області, найбільше їх скоєно у місті Тернополі, Кременецькому, Тернопільському  та Чортківському  районах.
Помітно зросла кількість вчинення особливо тяжких кримінальних правопорушень (на 73%), а також збільшилась кількість злочинів проти власності, проти безпеки руху та експлуатації транспорту, угонів автомобілів, проти життя та здоров»я особи.
Разом з тим, активізовано діяльність щодо викриття злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. Таких злочинів виявлено на три чверті більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, з них фактів збуту наркотиків викрито у десятеро більше (61 проти 6).
За результатами досудового розслідування у першій половині 2017 року розкрито 1700 кримінальних правопорушень, встановлено місцезнаходження 135 розшукуваних з 422 осіб, які перебували у розшуку, а також направлено прокурорами до суду майже 1200 кримінальних проваджень з обвинувальними актами.
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.