Header Ads

Кременчани на спортивних іграх Тернопільщини 📹

15 команд з районів нашої області та 3 команди з об`єднаних територіальних громад 9 липня в м. Скалат прийняли участь в 27 сільських спортивних іграх Тернопільщини.

Як на мене, саме основне є те, що протягом багатьох років в цих іграх кращі спортсмени з Кременеччини не просто приймають участь, а весь цей час йдуть в числі кращих! І саме з вище вказаними змаганнями пов’язано становлення багатьох спортсменів нашого краю, а особливо з силових видів спорту: в першу чергу - це наш прославлений земляк - чемпіон Андрій Пушкар, а також інші рукоборці, гирьовики та канатоборці Кременеччини... Ось і цьогорічні змагання в силових видах спорту підтвердили те, що наші «силовики» «тримають марку» та вкотре радують нас своїми спортивними результатами.
Так, після урочистого відкриття спартакіади одночасно кращі гирьовики та рукоборці нашої області розпочали боротьбу з визначення кращих в своїх дисциплінах. Обласні змагання, як завжди проходять цікаво та напружено. В гирьовому спорті частково перевагу надає жереб (відповідно до його порядкового номеру команда (чи атлет) виступає на змаганнях…), тобто коли спортсмен виступає після свого конкурента – він знає його результат та вже орієнтується скільки йому потрібно виконати підйомів, щоб здобути перемогу… Але, як каже народна мудрість: «вище голови не пригнеш…». Адже зрозуміло, що є результати, які навіть знаючи заздалегідь не кожен кращий гирьовик зможе здолати. … В фінальній частині сільських ігор жереб для наших гирьовиків був сприятливим, адже виступаючи шостими, після нас з найсильніших районних збірних команд залишилась лише команда Збаража, але і їм, не дивлячись на те що вони вже знали, яку кількість підйомів потрібно підняти, не вдалося перемогти наших земляків. Взагалі змагання з гирьового спорту проводилися традиційно для даної спартакіади, тобто на трьох помостах гирьовики піднімали дві гирі вагою по 24 кг кожна, а результати їхніх підйомів сумувалися та за кожний підйом спортсмена команді надавали один бал, відповідно вище місце посідала команда, яка набрала більшу кількість залікових балів. Взагальному, для участі в змаганнях у гирьовому спорті подало заявки 11 команд. Ось результати чотирьох кращих районних збірних: Кременецький район – 212 підйомів (Миронюк Руслан – 95 (!!!), Гайдук Степан – 67, Курій Михайло - 50); Збараж – 196; Борщів – 169; Бучач - 166. Після завершення змагань Миронюк Руслан продемонстрував також майстер-клас по підніманню двох гирь по довгому циклу вагою по 24 кг кожна тримаючи їх в одній руці (!!!) чим викликав захоплення не тільки у всіх глядачів, а й майстрів гирьового спорту. До речі, Руслан готується до встановлення рекорду в даній вправі, про деталі якого повідомимо в подальшому.  
Змагання з армспорту цього року проводилися лише в двох вагових категоріях: «до» та «понад 75 кг». Таке «ущільнення» в вагових категорій ускладнило спортсменам можливість завоювання призових місць, але наші земляки справилися з своїм завданням. Так, в категорії до 75 кг за нашу районну команду боровся Точинський Сергій, а в «+75» - Шуляк Ярослав, які в командному заліку поділили перше місце з Гусятинським районом. В перетягуванні линви в склад збірної команди Кременецького району увійшли: Марцинюк Іван, Незбрицький Анатолій, Серафинюк Богдан (всі Горинська сільська рада) та Валігура Віталій (с. Кімната). З одинадцяти заявлених команд Кременецькі канатоборці вибороли почесне друге місце та лише двічі поступилися команді Тернопільського району, які вкотре здобули «золото» змагань. То ж в підсумку маємо два перших та одне друге місце, що знову підтвердило те, на чому я давно наголошував: «Якщо є підтримка від керівництва району, то основне для успішного виступу районної команди – це спортсмени та тренери!!». Тобто, не залежно чи «Колос» чи «відділ молоді та спорту» буде «готувати» збірну Кременецького району до змагань, а основне це те хто буде відстоювати честь району, тобто для будь-якої спортивної команди спортсмени та тренери мають бути на першому місці!! Адже саме їм всім Ми маємо завдячувати тим, що сьогодні маємо такі високі спортивні результати в багатьох видах спорту і саме менше, що ми можемо для них зробити – це підтримати їх та створити належні умови для їхнього спортивного росту та розвитку! Так що я радий, що наші спортсмени і цього року не підвели своїх вболівальників та зробили все від них можливе, що дозволило їм вкотре долучитися до когорти кращих атлетів Тернопільщини в своїх видах спорту – з чим їх і Вітаємо!!!

Відео виступів наших спортсменів

Автор: В. Петрук Джерело: Кременецька РДА

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.