Header Ads

4 дні у Кременці тривав чемпіонат області зі стрибків на лижах 📹

Впродовж чотирьох днів у Кременці тривав відкритий чемпіонат Тернопільської області зі стрибків на лижах з трампліна серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті М.Малопінського.

В змаганнях взяли участь вихованці дитячо-юнацької спортивної школи смт. Верховини Івано-Франківської області та вихованці Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту м. Кременця.
- Трампліни з синтетичним покриттям дозволяють тренуватись та змагатись весь рік, а замість лижної гонки для двоборців влітку проводиться крос. Представлені на чемпіонаті традиційно дві області, наша та Івано-Франківська, де є такі трампліни. Ці види входять в програму Олімпійських Ігор, сподіваюсь, що наступного року, в Кореї, на них будуть представлені і наші, тернопільські "літаючі лижники", тим більше, що колектив тренерів має серед своїх вихованців сотні високих нагород різного, в тому числі і світового рівня, - зазначив у себе на фейсбук начальник управління фізичної культури та спорту ТОДА.

Переможцями у своїх програмах стали:

Юнаки 2008-2009 р.н., трамплін К-15: Пилипчук Денис (Кременець), Вілівчук Сергій (Кременець), Бощук Євген (Верховина);
Юнаки 2007 р.н., трамплін К-15: Філонов Олександр (Кременець), Лівар Артем (Кременець), Жабчик Олександр (Кременець);
Дівчата 2007 р.н. і мол., трамплін К-15: Матаржук Євгенія (Верховина), Грушицька Олена (Кременець), Ільчук Дарина (Кременець);
Чоловіки, трамплін К-40: Мазурчук Дмитро (Кременець), Пасічник Віктор (Кременець), Малищик Сергій (Кременець);
Ветерани, трамплін К-40: Бєліков Євгеній (Київ), Шуменко Юрій (Київ), Савін Валерій, Львів.
Фото Viktor Matsykur.
Фото Viktor Matsykur.
Джерело: Сорока

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.