Header Ads

За 6 місяців Кременеччина сплатила понад 85 млн. грн.

За півроку Кременеччина забезпечила сплату понад 85 мільйонів гривень податків і зборів.

За січень-червень 2017 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків Кременеччини сплачено 85,4 млн грн податків та зборів, що на 28,5 млн грн (або 50,1%) більше аналогічного періоду минулого року і на 17,2  млн грн більше очікуваного показника.
За підсумками першого півріччя 2017 року Кременецькі платники податків забезпечили надходження до державного бюджету 26,6 млн грн або на 4,7 млн грн більше від очікуваного показника. Забезпечено виконання індикативного показника на 121,4%. Місцеві громади отримали в своє розпорядження 58,2 млн грн податкових платежів, що перевищує надходження 2016 року на 18,2 млн грн.  Додатково надійшло до місцевого бюджету 12,2 млн грн. Враховуючи позитивний результат в плані надходжень маємо підстави для оптимістичного прогнозу щодо сталої динаміки на майбутнє,- зазначив начальник Кременецької ОДПІ Ярослав Міщук.
Найбільші суми надходжень складають надходження із податку з доходів фізичних осіб – 52 млн грн, із них  до державного бюджету надійшло 13,2 млн грн, та до місцевого бюджету – 38,8 млн гривень.
Надходження від єдиного податку у січні-червні збільшилися на 1,5 млн грн або 32,3%, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, та склали 8,4 млн.грн.
За перше півріччя поточного року до місцевого бюджету забезпечено плати за землю 5,6 млн грн та акцизного податку 3,3 мільйони гривень.
За словами керівника інспекції, такі надходження досягнуто за рахунок сумлінного виконання громадянами конституційного обов’язку – добровільної сплати податків, вдосконалення системи адміністрування податків і зборів та впровадження електронних сервісів - повідомляє ДФС
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.