Header Ads

На трасі Тернопіль-Кременець затримали п'яного водія вантажівки 📹

Малюючи зигзаги колесами свого КАМазу, він дивом не повбивав людей. На Тернопільщині - п'яному за кермом улаштували самосуд ті, кому вдалося вціліти.

Від шаленої вантажіки на трасі Тернопіль-Кременець жахалися усі. Водій багатотонного КАМазу виписував на дорозі зигзаги і постійно створював аварійні ситуації. Інші учасники дорожнього руху ледве встигали вивернути кермо, аби уникнути зіткнення. Лише дивом не сталося біди. Коли небайдужі водії самотужки спинили скаженого шофера, Роман не втримався і вдарив його в обличчя, пише "0352".
Руслан, ризикуючи власним життям, обігнав вантажівку і перекрив їй дорогу. Чоловік каже: якби вони вчасно не зупинили неадекватного водія, могли б загинути ні в чому не винні люди.
Воно й не дивно. Адже водій вантажівки ледве тримається на ногах. Запах алкоголю від нього чути навіть за кілька метрів. Але те, що хильнув, чоловік заперечує.
Але щойно водії викликали поліцію, Ігор скористався можливістю, і дременув у лісосмугу. Втім неадекватного водія швидко наздогнали. Правоохоронцям чоловік таки зізнався, що пив. У чарці хотів втопити сімейні проблеми.
Ночувати чоловік збирався в машині. А їхав по роботі у кар'єр, завантажувати щебінь.
Проходити тест на алкоголь водій відмовився. Проте й без нього усім було зрозуміло, що він п'яний.
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.