Header Ads

Волонтери облаштують оглядові майданчики в Кременці

Волонтери з 7-ми міст України облаштують оглядові майданчики в Кременці, в одному з найстаріших ботанічних садів Європи.

Понад 40 волонтерів працюватимуть у Ботанічному саду Кременця Тернопільської області з 22 по 29 липня 2017 року. Це 16-ий волонтерський табір, який цього року отримав назву «Кременець. Ботсад мрії».
Табір розташовується на одній з галявин ботсаду. Волонтери живуть в наметах і працюють щодня. План на цей рік — облаштувати два оглядових майданчики, які зараз захаращені. Розчистити дерева, встановити альтанки і лавки. Проїзд і участь у таборі всі учасники оплачують самостійно і спеціально беруть відпустку на цей час. І так вже 16 років поспіль.
Під час табору волонтери організовують два заходи для жителів Кременця:
1) Вечір в парку «Шістдесятники. Високовольтна лінія духу» 24 липня (понеділок), 17:00, літня сцена Парку культури ім. Шевченка Будемо читати вірші, записки зі щоденників, спогади і листи 60-х років ХХ століття — Василя Стуса, Василя Симоненка, Миколи Вінграновського, Ліни Костенко, Григора Тютюнника, Євгена Сверстюка. ВХІД ВІЛЬНИЙ
2) Облаштування оглядових майданчиків з містянами. 25 липня (вівторок), старт о 16:00 біля пам’ятника Бессеру Запрошуємо місцевих жителів приєднатись до роботи в Ботанічному саду. Всі інструменти видаються на місці. Роботи триватимуть до 20:00.
Кременецький ботанічний сад заснований у 1806 році. Волонтери «Нового Акрополя» проводять там екологічні табори з 2002 року — впорядковують територію, доглядають за лікувальними рослинами, будують нові доріжки і алеї.
Культурна асоціація «Новий Акрополь» — міжнародна організація, яка працює у трьох напрямках: філософія, культура, волонтерство. Заснована у 1957 році в Буенос-Айресі, зараз діє у 60 країнах світу. В Україні з 1991 року.
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.