Header Ads

Які професії на Тернопільщині найбільш популярні?

За останній тиждень на пошуковому сайті з працевлаштування Work.ua найпопулярнішими були продавці-консультанти. Адже для них у місті було аж 101 пропозиція.
Загалом, за тиждень в Тернополі на даному сайті розмістили 421 вакансія. Зокрема, у сфері ІТ пропонували 42 вакансії, у сфері керівництва середньої ланки та адміністрування – 71, для бухгалтерів було 59 вакансій. У сфері готельного та ресторанного бізнесу пропонували 71 вакансію, а для дизайнерів було 22 пропозиції. Для спортсменів, які бажають навчати інших, – 17 вакансій, а у сфері логістики – 108 пропозицій. Маркетинг, реклама – 32 пропозиції, на дві вакансії більше – у сфері медицини та фармацевтики. У сфері нерухомості практично не затребувані фахівці, адже є лише 2 вакансії. Освіта і наука має 19 пропозицій. Для робітничих спеціальностей пропонують 170 вакансій, а роздрібна торгівля мала 133 пропозиції.
Що ж стосується роботи за професіями, у Тернополі потрібно 63 водії, 17 адміністраторів, 66 менеджерів з продажу, 101 продавець, 55 торгових представників, 19 офіс-менеджерів, 16 офіціантів, 18 секретарів, 22 комірників, 6 мерчендайзерів, 33 повари, 27 касирів та 3 операторів ПК.
Є також вакансії і в інших містах Тернопільської області. Зокрема, на сайті Work.ua пропонують роботу у Чорткові – 21 вакансія, у Кременці – 16 пропозицій, у Бережанах – 10 робочих місць і в Бучачі – 5 вакансій.
Щодо заробітної плати, яку роботодавці пропонують своїм потенційним працівникам, то компанія SoftGroup розмістила свої оголошення в топі та ще й з позначокою «віп». Зарплати у компанії від 5 тис. грн. до 50 тис. гривень. Пишуть також, що готові взяти студента. Спеціалізується фірма на продажі.
А от ТОВ «Нове місто – ТМК» потребує менеджера з активного продажу і за це пропонує заробітну плату у розмірі 10 тис. грн. Власне, в середньому для менеджерів з продажі на даному сайті заробітна платає складає 10 тисяч гривень. Для водіїв-експедиторів, комплектувальників, вантажників пропонують 4 тисяч гривень. Продавці-консультанти в середньому можуть заробляти від 3 50 грн. до 5 тис. грн. Офіціантам пропонують мінімальну зарплату 3200 грн. плюс чайові. Кухарі можуть отримувати від 5 до 7 тисяч гривень. А от деякі роботодавці пропонують своїм потенційним працівникам заробітну плану нижчу від мінімальної – 2 тис. грн.
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.