Header Ads

Єдиний гол вирішив долю матчу «Збруч» – «Тривалети»

У Підволочиську в матчі 7-го туру чемпіонату Тернопільської області в першій лізі зустрічалися місцевий «Збруч» та з Кременеччини «Тривалети».

Загалом за рівною грою, долю поєдинку вирішив єдиний гол, який вдалося забити господарям поля на початку зустрічі. Його автором став досвідчений оборонець Андрій Біскуп.
Гол було забито після стандарту. Штрафний удар подавав Максим Паюк, м'яч відскочив до Ігоря Копцюха, котрий переадресував того на Андрія Біскупа, який і переправив смугастого у ворота кременчан.
«Збруч» (Підволочиськ) – «Тривалети» (Кременецький район) – 1:0 (1:0)
4 червня. Підволочиськ. Стадіон «Колос». 150 гл. +31 град.
Арбітр: Олександр Олександрович Циганков (Тернопіль), асистенти: Роман Островський (Тернопіль), Олександр Дмитрович Циганков (Тернопіль).
Делегат-спостерігач: Ярослав Боднар (Тернопіль).
«Збруч»: Глушка-к, А. Хома, Бiскуп, Бортнік, Копцюх, Максим Паюк, Гапанович, Николайчук, Коза (Хабаров, 70), Іванцiв (Познанський, 78), Михайло Паюк (Рибак, 62).
«Тривалети»: Казмірчук, Дмитрук, Я. Єфремов, Ємець (Домбровський, 64), О. Парасіч, А. Власюк, Антонюк (В. Власюк, 46), Сурм’як (В. Єфремов, 82), Франківський-к (Марченко, 79), Вілівчук (Рябцун, 85), Денисюк.
Гол: А. Біскуп (7).
Попередженні: А. Хома (15), Я. Єфремов (19).
Вилучений: Максим Паюк (60).
Джерело: ffternopil.com

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.