Header Ads

Голова ОДА буде контролювати ремонт траси М-19

Голова Тернопільської ОДА продовжує контролювати ремонт стратегічної траси М-19.

Днями голова Тернопільської ОДА Степан Барна знову виїжджав на дорогу «Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече», аби пересвідчитися, що роботи ведуться без відхилень від графіку та якісно.
Враховуючи те, що сьогодні умови значно покращилися, нам вдається добре попрацювати в напрямку реалізації проекту щодо будівництва дороги у напрямку Тернопіль-Дубно. Ця ділянка дороги є однією із найдовших на території області й однією із найбільш важливих. Щонайменше 17 тисяч одиниць транспортних засобів проходить за добу по цій дорозі. Саме тому ми поставили собі за мету у найближчому часі близько 120 мільйонів гривень скерувати на ремонт М-19. Загальна ж вартість проекту – до межі з Рівненською областю, оцінюється приблизно у 500 мільйонів гривень. Тому сьогодні кожен світловий день має бути використано максимально ефективно, щоб досягти поставленої цілі, - зазначив Степан Барна під час огляду автошляху. 

Голова Тернопільської ОДА відзначив, що наразі повністю задоволений перебігом виконання робіт. 

Було здійснено холодний ресайклінг, встановлено два шари покриття. Зокрема, перший шар - це 9 см асфальтобетону, котрий створює основу для того, щоб дорога була якісною і близько п’яти років ми вже не поверталися до ремонту цієї дороги. Саме це і є основою, якщо говоримо про ефективну реалізацію проекту. Зараз закликаю всіх долучатися до контролю якості виконання ремонту дороги. Дуже важливо, щоб ця робота відповідала технічним та кліматичним вимогам, - додав Степан Барна.
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.