Header Ads

У травні м’ясо на Тернопільщині подорожчає, а деякі продукти впадуть у ціні

На Тернопільщині цього місяця очікується незначне подорожчання м’яса, яловичини на 1-1,5 гривні, а курятини - на 1 гривню.

Тенденція до збільшення ціни на цей продукт спостерігатиметься по всій країні.
Якщо ми говоримо про м’ясо, то в принципі м’ясо, та ж сама яловичина і так має вже високу ціну. Але може ще трохи дорожчати, але це буде незначне подорожчання. На травень може бути на 1 – 1,5 гривні ріст, - каже директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.
Також він зауважив, що ціна на свинину в найближчі півтора роки буде досить невизначена. Щодо курятини, то вона може зрости на 50-70 копійок, на 1 гривню за місяць. Такий ріст цін буде продовжуватись ще протягом всього року.
За словами експерта, ціна на хліб, як і на борошно у травні буде більш-менш стабільною, а ціни на такі овочі, як помідори та огірки, знизяться.
Ціни, наприклад, на помідори і огірки зараз падають… зараз пішли просто грунтові (овочі, які вирощуються на відкритому грунті – ред.), відповідно ціна на обвалі на травень, - відзначив експерт.
Щодо молочних продуктів, Олексій Дорошенко висловив думку, що ціна залишиться незмінною, за винятком вершкового масла. Воно знизилось на гривню в ціні, при тому оптовики почали його закупляти на 25% дешевше.
Джерело: Тернополяни
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.