Header Ads

Новий поворот в справі нездалого ремонту кременецької обїздної

Рахунки Служби автодоріг Тернопільщини вдалося розблокувати через суд.

Прокуратурою області у касаційній інстанції відстояно позицію про неправомірність стягнення зі Служби автомобільних доріг у Тернопільській області понад 32 млн грн оплати за ремонт дороги у користь приватної фірми - підрядника.
Встановлено, що фірма-підрядник, яка ремонтувала автошлях «Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече» на ділянці поблизу м.Кременець, вимагала у державної організації відшкодування грошей за неякісний ремонт дороги, здійснений працівниками фірми.
За принципової позиції прокуратури попереджено стягнення бюджетних коштів у сумі 32 млн грн.
Окрім цього, рішення суду касаційної інстанції розблокує рахунки Служби автомобільних доріг у Тернопільській області, внаслідок чого працівники зможуть отримати заборговану заробітну плату. Постановою Вищого господарського суду України скасовані рішення судів першої та апеляційної інстанцій, а справу передано на новий розгляд у суд першої інстанції.

Псевдоремонт об’їзної міста Кременець підприємство «Луцькавтодор – Сервіс» робило ще у 2012 році. Ділянка траси М-19, якою опікувалася компанія, була настільки погано зроблена, що в Службі автомобільних доріг акти про виконані роботи не підписали. Ділки не лише зробили відведені ділянки з порушенням технології, а й вписало у документи роботи, які замість них робив «Тернопільський облавтодор». Вартість робіт підрядник безсоромно завищив. Бажаючи все ж отримати гроші за «халтуру», «Луцькавтодор – Сервіс» подав до суду, вимагаючи при цьому ще й 12 мільйонів за нібито невчасну оплату. Суддя Надія Миколаївна Бурда призначила у травні 2016 року експертизу «відремонтованої» ділянки. Кілька місяців експерти, представники прокуратури і громадськості досліджували об’їзну Кременця. Висновок був однозначним: оплатити таку неякісну роботу – злочин. 
Та з незрозумілих причин суддя при винесенні вироку проігнорувала заключення дослідників. Надія Миколаївна вирішила, що заплатити 32 мільйони гривень, майже 10 з яких – за невчасну оплату «халтури» доцільно.
Джерело: 0352.ua
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.