Header Ads

Кременецький «Міськводгосп» ІІ серед забруднювачів природи області

КП «Міськводгосп», міста Кременець назвали другим на Тернопільщині за рівнем забрудення природи.

У відповідності до «Положення про щоквартальне інформування населення через ЗМІ про об’єкти, які є найбільшими забруднювачами навколишнього природного середовища за І квартал 2017р. здійснили вплив на навколишнє природне середовище внаслідок: 
1. Тернопільське лінійне виробниче Управління магістральних газопроводів, 46005, м. Тернопіль, вул. Козацька, 19 – викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря склали 355,075т. (в.т.ч. по Тернопільській області – 312,407т.) 
2. КП «Міськводгосп», м. Кременець, вул. У. Самчука 4 – скидання недостатньо очищених зворотних вод – 81224 м3. 
3. КП «Зборівський водоканал», м. Зборів, вул. Козацька, 3; – скидання недостатньо очищених зворотних вод – 25,1 м3. 
За неподання до Держекоінспекції у Тернопільській області у встановлений термін квартальної інформації про розміри впливу їх діяльності на довкілля КП «Теребовля», м. Теребовля, ДП “Техніка”, м. Борщів, Чортківське виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства, м. Чортків, МКП “Добробут”, м. Бережани, ПрАТ «Агропродукт» с. Росохач; Гусятинська газокомпресорна станція Барського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів “Черкаситрансгаз” – розпочато адміністративне провадження за ст.91-4 КУпАП.
Джерело: Реально

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.