Header Ads

На Кременеччині за 2016 не надоєно жодної літри молока

На засіданні ради обласного об’єднання сільськогосподарських підприємств повідомили, що в сільгосппідприємствах Кременецького району у 2016 році не надоєно жодної літри молока.

У Тернополі відбулося спільне засідання ради обласного об’єднання сільськогосподарських підприємств та колегії департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.
На захід запрошені були агропідприємства краю повідомляють Тернополяни. Під час засідання присутнім було надано довідку про стан та перспективи розвитку скотарства області, зокрема йшлося і про молочну галузь, де найвищих надоїв молока досягнуто в сільгосппідприємствах Бучацького району - 8042 кг, Підволочиського – 7545 кг., Лановецького – 6000 кг. Наростили обсяги виробництва молока сільгосппідприємства Бучацького району на 3674 тонни, Теребовлянського на 789 тонн, Козівського на 686 тонн, Бережанського на 189 тонн, Збаразького на 123 тонни. У Лановецькому районі зменшили на 122 тонни, Тернопільському на 221 тонну, а в сільгосппідприємствах Гусятинського, Заліщицького та Кременецького районів у 2016 році не надоєно жодної літри молока. 

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.