Header Ads

Кременчани обурені "діяльністю" ПП "Катруб"

Мешканець Кременця показав наскільки "якісно" виконує свої обовязки місцеве підприємство з вивезення та переробки сміття.

Дорогі Кременчани, Українці. Жити стає "краще і краще", а в цьому ми самі вині, тому, що дозволяємо різним особам себе нагинати, лізти на голову і незаконо забирати останю копійку.
От приклад: (ПП "Катруб" - це фірма по вивезенню сміття по м. Кременць розносить повідомлення, яким лякає Кодексом України, штрафами і по суті - примушує укладати договори з ними. Як ця "фірма" працює - ви це бачили самі, а хто не бачив - дивіться фото.
Так - це після прибирання місцевими жителями. 
Раніше сміття було по коліна.
А в мене сміття немає на платну "здачу".
Метал, пластік, бумага, стікло, все це приймають і навіть дають за це якісь копійки.
Залишок продуктів, листя - все це чудове удобрення для огороду.
Так постає питання, а звідки і хто вичислив скільки особисто я маю "виробити" сміття? І ще за нього змушений заплатити...? А опісля, щей прибирати на дорозі біля смітника і спалити. 
Люди - беріться за свої права разом, тоді корупція піде до низу. Бо поодинці, нічого не вийде. Це приклад Ващенка. Автор Мулик Павло - йдеться в повідомленні у спільноті Типовий Кременець.
 

Особливо актуальним повідомлення стає у світлі недавніх новин про подорожчання вартості вивезення та знежкодження твердих побутових відходів у Кременці.

...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.