Header Ads

Міжнародний інвестиційний форум буде в Кременці

Тернопільщина готується до проведення Міжнародного інвестиційного форуму Тернопільщина Invest – 2017», який стартує 24 травня і завершиться 26 травня. Базові міста проведення цьогорічного форуму — Тернопіль та Кременець.

На засіданні організаційного комітету, що відбувся під головуванням очільника області Степана Барни, обговорили ключові питання стосовно підготовки та проведення даного заходу. Зокрема, програму форуму, тематичні дискусії під час основної частини форуму. Основною складовою «Тернопільщина Invest – 2017» будуть панельні дискусії, серед яких теми: розвиток туризму, можливості агропромислового комплексу, успіхи об'єднаних територіальних громад тощо.

Базові міста проведення цьогорічного форуму — Тернопіль та Кременець повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

«Я хочу, щоб цей захід мав максимально практичний характер. Тобто всі структурні підрозділи Тернопільської обласної державної адміністрації разом із органами місцевого самоврядування, обласного центру та об'єднаними територіальними громадами мають бути задіяні у підготовці. Кожна територіальна одиниця області повинна презентувати свій потенціал, а також підготувати інвестиційні пропозиції стосовно залучення проектів альтернативних видів енергії. Це буде унікальна площадка, на якій ми зможемо продемонструвати зміни, що відбуваються в області, а також попрацювати у напрямку залучення інвесторів», — зазначив Степан Барна.
Одночасно необхідно максимально задіяти презентативний напрямок для залучення туристичного потенціалу у Тернопільській область, наголосив керівник області. Минулий рік був надзвичайно продуктивним, адже понад два мільйони туристів відвідали історичні об’єкти та духовні центри на території Тернопільської області. Та разом з тим завдання на сьогоднішній день: ще збільшити потік іноземних туристів.
«Форум можна провести у форматі, в якому був організований захід «Благословенне Тернопілля» у Києві. Також необхідно запросити усіх послів, які сьогодні співпрацюють з Тернопільщиною», — зазначив голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.