Header Ads

В Кременці хочуть закрити гімназію. Школярі категорично проти

На Тернопіллі триває процес оптимізації навчальних закладів, який тягне за собою ряд проблем, пов’язаних із закриттям окремих шкіл, де бракує учнів, адже фінансово утримувати такі ЗОШ буде вкрай важко. Схоже, така ж доля чекає Кременецький НВК- «Гімназія – ЗОШ I ст.» 

Про це у соцмережах пишуть місцеві мешканці, зокрема, учні навчального закладу, які категорично незгідні з тим, аби їхню школу закрили.
«Той, хто економить на школах – будуватиме тюрми!», - сказав канцлер Німеччини Отто фон Бісмарк і був безперечно правий. Скільки це вже може тривати? Коли влада почне думати про дітей?
Ми, учні Кременецького НВК «Гімназія – ЗОШ I ст.» звертаємося до тих , хто повинен забезпечити нам комфортні умови навчання, розвиток наших здібностей та вмінь, до тих, хто повинен покращити наше життя. Скажіть, будь ласка, ви хоча б приклали якісь зусилля для того, щоб втілити щось з вищепереліченого в реальність ? Я знаю відповідь – ні. Вас турбують лише власні інтереси, але ж ніяк не інтереси тих, за кого ви взяли відповідальність ще тоді, коли з трибун кричали, які ви чесні та порядні, і переконували кременчан голосувати за вас.
Ми – діти, ми – цвіт нації, ми будуватимемо майбутнє нашої країни, але дивлячись на таких «чесних» обранців як ви, опускаються руки. Наш навчальний заклад є одним з найкращих закладів м. Кременця, де навчаються діти з усіх округів нашого міста. Для нас, назва «гімназія» йде поруч зі словом «родина». Ми - одне ціле, одна сім’я, а зараз ви хочете все це зруйнувати?
Так, ви говорите про оптимізацію, ви говорите про покращення нашого життя та життя мешканців м. Кременець, але чому ви не говорите правду? Чому ви не берете до уваги думку та долю дітей? Ви своїми необдуманими рішеннями хочете ліквідувати наш навчальний заклад. Ви власними руками руйнуєте все те, про що багато дітей тільки мріяти можуть. Тоді про яке ж щасливе та процвітаюче майбутнє України може йти мова, якщо ви економите кошти на дітях?!», - пише у спільноті «Типовий Кременець» від імені школярів Дарія Маргіна.
Якою буде подальша доля цього навчального закладу – покаже час. Та вже сьогодні очевидним є те, що реформа системи освіти проходитиме на Тернопільщині ой як болісно…
Джерело: Тернополяни
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.