Header Ads

На Кременеччині відбудеться медичне ралі

ІІ Регіональний зимовий чемпіонат екстреної (швидкої) медичної допомоги «Кременецькі медичні ралі – 2017» відбудеться 23-25 лютого 2017 року.

Місцем їх проведення обраний Кремнець. Там ж відбудеться й науково-практична конференція «Актуальні аспекти екстреної медичної допомоги і медицини катастроф».
Очікується,  що в ралі візьмуть участь й бригади медиків з Естонії, Литви та Польщі. Про це повідомили у прес-службі Тернопільського державного медичного університету, який є організатором заходу.
Кожна команда налічуватиме по три учасники: два медики і водій.
Чемпіонат дає змогу визначити рівень теоретичних знань та практичних вмінь серед бригад «швидкої» з питань надання екстреної медичної та домедичної допомоги на догоспітальному етапі.
Під час змагань, як правило, відбуваються науково-практична конференція, майстер-класи від провідних фахівців, виставки обладнання і медикаментів передових компаній і виробників. Конкурси побудовані у формі симуляції невідкладного стану, як правило, екстреного випадку, з якими, на жаль, бригади зустрічаються значно рідше в реальному житті.
Джерело: Тернополяни
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.