Header Ads

Мін’юст в трійці лідерів міністерств, які найактивніше запроваджують реформи

Визначили трійку лідерів впровадження реформ за 2015-2016 роки. За даними дослідження Мін’юст увійшов в трійку найбільш активних у запровадженні реформ міністерств.

Експерти відзначили, що найуспішнішими напрямками роботи Мін’юсту була розробка антикорупційного законодавства та початок роботи антикорупційних органів, запуск системи електронного декларування, відкриття реєстрів та електронні сервіси.
«Ще кілька років тому мало хто вірив, що за такий короткий термін можна сформувати законодавство і створити функціонуючі органи у сфері боротьби з корупцією. Я переконаний, що наші антикорупційні органи – в першу чергу Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура – продемонструють відповідні результати. Ми вже бачимо, що НАБУ розслідує понад 300 справ щодо високопосадовців, суддів, прокурорів», - наголосив Міністр юстиції Павло Петренко.
Міністр також повідомив, що минулого року в Україні було запущено одну з найбільш відкритих систем електронного декларування, яка забезпечить прозорість у відносинах між чиновниками та громадянами.
«Ми забезпечили повну відкритість і прозорість у відносинах державних службовців з громадянами. Наша система є однією з найбільш відкритих серед країн Євросоюзу. Це успіх не нашого відомства – це успіх всього українського суспільства», - зазначив очільник Мін’юсту.
Ще одним досягненням, який забезпечив такий високий результат Мін’юсту, є відкриття реєстрів та запровадження онлайн сервісів.
«Ще кілька років тому це було мрією: що в Україні можна буде зайти в Інтернет і знайти інформацію про майно всіх чиновників. Ми повністю відкрили доступ до реєстру бізнесу, нерухомості, корупціонерів. І зараз це реальність, яка відрізняє Україну в тому числі й від країн ЄС, де така відкритість є далеко не в усіх країнах. Ми також запустили онлайн сервіси, завдяки яким у сфері реєстрації майна та бізнесу можна користуватися передовими технологіями, отримуючи сервіси без спілкування з державним службовцем», - зауважив Міністр.
Ще одним важливим напрямком реформи є створення повноцінної системи безоплатної правової допомоги.
«Українські громадяни, які не знають своїх прав, не можуть швидко зареєструвати компанію і почати бізнес, а потім, за необхідності, захистити його. Тому одним із пріоритетних напрямків нами було визначено створення повноцінної системи безоплатної правової допомоги громадянам. Зараз в Україні вже діє майже 550 центрів та бюро правової допомоги. Ми є лідером серед усіх країн світу щодо доступності безоплатної правової допомоги», - поінформував очільник Мін’юсту.
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.