Header Ads

Знову сплив скандальний ремонт кременецької об'їзної

"Найгуманніший суд" вирішив, що за псевдоремонт об’їзної міста Кременець Службі автомобільних доріг доведеться сплатити 32 мільйони гривень фірмі, яка зробила замість ремонту «халтуру».

Псевдоремонт об’їзної міста Кременець підприємство «Луцькавтодор – Сервіс» робило ще у 2012 році. Ділянка траси М-19, якою опікувалася компанія, була настільки погано зроблена, що в Службі автомобільних доріг акти про виконані роботи не підписали. Ділки не лише зробили відведені ділянки з порушенням технології, а й вписало у документи роботи, які замість них робив «Тернопільський облавтодор». Вартість робіт підрядник безсоромно завищив.
Бажаючи все ж отримати гроші за «халтуру», «Луцькавтодор – Сервіс» подав до суду, вимагаючи при цьому ще й 12 мільйонів за нібито невчасну оплату. Суддя Надія Миколаївна Бурда призначила у травні 2016 року експертизу «відремонтованої» ділянки.
Кілька місяців експерти, представники прокуратури і громадськості досліджували об’їзну Кременця. Висновок був однозначним: оплатити таку неякісну роботу – злочин.
Та з незрозумілих причин суддя при винесенні вироку проігнорувала заключення дослідників. Надія Миколаївна вирішила, що заплатити 32 мільйони гривень, майже 10 з яких – за невчасну оплату «халтури» доцільно.
Читайте також: Ремонт дороги Львів-Тернопіль можуть припинити через колишніх «регіоналів»
Читайте також: У обласному Господарському суді знають, як втриматись на посаді
32 мільйони гривень для бюджету Служби автомобільних доріг сума чимала. Приблизно стільки коштує оплата праці працівників організації та її головного підрядника протягом трьох місяців. Та схоже, в очах суду доходи недобросовісного підрядника – значно важливіше.
Джерело: beztaby.te.ua
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.