Header Ads

На Кременеччині безробітних відправляють до лісу

22 лютого, за ініціативи Кременецького районного центру зайнятості, в державному підприємстві «Кременецьке лісове господарство» відбулася презентація лісового господарства для безробітних.

Мета організованого заходу не лише ознайомлення з діяльністю підприємства, а й перспектива створення нових робочих місць. Всього взяло участь у заході 7 безробітних, повідомляють у Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
Т.в.о. директора ДП «Кременецький лісгосп» Олександр Войтюк поінформував присутніх про роботу підприємства, зокрема, з професіями, які невдовзі будуть актуальними, а саме: лісоруб ІІІ та VI розрядів, вантажник лісопромислового комплексу, водій автотранспортних засобів, тракторист, токар, електрогазозварник.
Керівник лісового господарства наголосив також на особливостях роботи, ознайомив з розміром заробітної плати, характером і графіком роботи.
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кременецького РЦЗ Оксана Брик розповіла про соціальні послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям, зокрема, про участь безробітних у роботах тимчасового характеру.
Джерело: Галас

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.