Header Ads

Замовити закордонний паспорт в Кременці можна не виходячи з дому? (Відео)

Віднедавна на Тернопільщині запрацювала система електронної черги для запису на оформлення ІД-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Повідомляють, що до сервісу підключено і Кременець, однак на практиці все не зовсім так...

До сервісу підключені:

  • Управління ДМС України в Тернопільській області – м. Тернопіль, бул.Шевченка, 10;
  • Тернопільський міський відділ – м.Тернопіль, вул.Коновальця, 6;
  • Кременецький РС – м. Кременець, вул.Драгоманова, 9;
  • ЧортківськийРС – м.Чортків, вул.Горбачевського,5;
  • Тернопільський РС– м. Тернопіль, вул. Степова, 45.
Громадяни, які мають доступ до Інтернету, можуть записатися до електронної черги не виходячи з дому за посиланням http://dmsu.gov.ua/online.

На жаль наша спроба скористатись послугою замовлення по місту Кременець виявилась невдалою ось відео:


Сподіваємось, що надалі проблему вирішать.

Ще один спосіб записатися в електронну чергу – скористатися терміналом, який знаходиться в зазначених вище підрозділах міграційної служби.
Також можна отримати послугу без попереднього запису. Для цього у день звернення в підрозділ міграційної служби необхідно отримати в терміналі талон без вказаного часу прийому, який дає можливість того ж дня, щойно з’явиться вільне місце, отримати послугу. Даний талон діє лише впродовж одного дня.
Система електронної черги не допускає запізнення. Якщо громадянин пропустив свій час, то запис не переноситься, а анулюється системою. Спізнившись, доведеться записуватися на іншу дату, чи отримувати талон в чергу «сьогодні на сьогодні» й чекати, коли у з’явиться вільне місце.

Разом з тим, кількість громадян, яким можливо надати послугу впродовж одного дня обмежена, тому не зволікайте з оформлення документів, а оформляйте їх завчасно

Джерело: 0352
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.