Header Ads

І відпочили і оздоровились і на змаганнях вдало виступили!

З 09 січня по 14 січня 2017 року в с. Буковець Верховинського району Івано – Франківської обл.. на базі місцевої школи пройшов зимовий збір – змагання юних рятувальників ВГДР «Школа безпеки».
У заході прийняло участь 19 команд із багатьох регіонів України. З гордістю відзначаємо, що Тернопільську область представляли дві команди вихованців гуртка юних рятувальників «Екліпс» Почаївського будинку дитячої творчості та спорту (керівник Бельков Ю.А.).Понад 200 учасників заходу демонстрували свої знання та вміння на дистанціях "Крос – похід" (командний), «Крос - похід» (індивідуальний), медицина. Також запальними були змагання з волейболу між юними рятувальниками. Крім того діти пройшли тренінг з рятувальних робіт у горах у зимовий період, здійснили сходження на гору «Писаний камінь», урочище «Терношори», відвідали музей Івана Франка та музей Гуцульщини, з великим задоволення покатались на лижах та санчатах, спробували карпатської сауни. Програма виявилася надзвичайно насиченою та цікавою.
За підсумками змагань на дистанціях «Крос – похід »(командний) Вихованці Почаївського БДТС посіли четверте місце, «Крос - похід» (індивідуальний) – Мулик Максим посів перше місце Сімора Влад – третє місце, і серед дівчат Сороківська Аліна третє місце, на дистанції медицина наші юні рятувальники були кращими посівши перше місце у старшій групі та четверте у молодшій групі. А у змаганнях з волейболу і старша і молодша команда показали клас виборовши перші місця. Ми вітаємо переможців.
«Школа безпеки» - діє, вчить мужності професіоналізму рятувальної справи, вчить бути справжніми патріотами свого народу. Велика подяка Кременецькому відділенні ДСНС в особі Галькевича Г.Г. за допомогу в організації перевезення дітей до місця змагань.
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.