Header Ads

Почаївські монахи залякують людей апокаліптичними пророцтвами на 2017 рік?

11 січня у церквах Московського патріархату в Україні відзначають день пам’яті преподобного Лаврентія Чернігівського. Користуючись такою нагодою, офіційний сайт Свято-Успенської Почаївської лаври поширив апокаліптичні пророцтва, приписані цьому монаху, в яких московські батюшки залякують вірян настанням кінця світу у випадку обрання Україною курсу, окремого від Росії.

У публікації «О последних временах» почаївські ченці прирівняли єдність Святої Трійці до, нібито, необхідності єднання України, Росії та Білорусі:
«…наше родное слово Русь и русский …быть с Православной Россией, чтобы вместе составить Святую Русь … Как нельзя разделить Пресвятую Троицу, Отца и Сына, и Святого Духа, это Един Бог, так нельзя разделить Россию, Украину и Белоруссию…».
Втім, ці суперечливі тези не лише вкотре підтверджують антиукраїнські настрої в Почаївській Лаврі, але й кидають тінь єресі на монастир і в православному світі. Як стверджують релігієзнавці, слова, які у Почаївській Лаврі приписують преподобному Лаврентію Чернігівському насправді належать одіозному самовисвяченому «схимитрополиту» Херувиму Дєгтярю, представнику однієї з православних сект, котра у радянські часи співпрацювала з НКВС, а зараз відома своєю монархічно-фашистською ідеологією та зв’язками з російською чорносотенною організацією «Союз Православних Хоругвоносців», котра регулярно проводить акції в підтримку православного фашизму у Росії.
Джерело: zz.te.ua
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.