Header Ads

На Тернопільщині нагородили матерів-героїнь. 6 з Кременеччини

Почесні звання «Мати-героїня» отримали ще 25 жінок, які виховують щонайменше п’ятеро дітей. Нагороди вручив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

«Сьогодні на Тернопільщині налічується 13 тис 354 багатодітних сімей. Торік, відповідно до указу Президента, звання «Мати-героїня» було присвоєно 58 матерям, — звернувся у привітальному слові до матерів-героїнь Степан Барна. — Це вселяє віру в те, що Тернопільська область — відроджується й процвітатиме. Дорогі наші матері, я схиляю голову перед кожною з вас. Щоденна ваша праця — безцінна. Тож нехай дітки завжди тішать увагою, успіхами, ростуть здоровими та щасливими. Кажуть, якщо народжується багато дівчаток — гарантовано буде мир. Відтак бажаю усім нам миру, нехай Бог усіх нас благословить!»
Варто нагадати, почесне звання України «Мати-героїня» отримують жінки, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених в установленому законодавством порядку. При цьому враховується вагомий особистий внесок матерів у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
Матері, з Кременеччини нагороджені почесним званням України “Мати-героїня”
  • БЛАГОВІРНА Світлана Володимирівна. Мати п’яти дітей, с. Комарівка Кременецького району
  • ВЕГОЛІНСЬКА Розалія Ярославівна. Мати шести дітей, с. Очеретне Кременецького району
  • ГРИНЧАК Наталія Петрівна. Мати шести дітей м. Кременець
  • ГРИНЮК Раїса Андріївна. Мати семи дітей, с. Ридомиль Кременецького району
  • КУЛІНІЧ Леся Олексіївна. Мати п’яти дітей, с. Розтоки Кременецького району
  • ЦІНЦІРУК Зоя Миколаївна. Мати дев’яти дітей, с.Рудка Кременецького району
...

Новини партнерів

Loading...
Загрузка...
На платформі Blogger.