Header Ads

Убитий кременецький активіст Віталій Ващенко, серед 20 облич 2016

Ця трагедія сколихнула всю Україну: наприкінці травня цього року нелюди жорстоко вбили на власному подвір`ї 48-річного Віталія Ващенка з Кременця – підприємця, члена громадської організації “Народна рада Кременеччини”, депутата і голову фракції “Народний контроль” у Кременецькій міській раді.

Вбили за те, що разом з побратимами боровся проти свавілля і беззаконня, яке чинили місцеві посадовці органів прокуратури, судів, міліції та влади. Без батька залишилися двоє дітей – 12-річний Ярослав і 20-річний Артур, без чоловіка – дружина Наталя…
Віталій був прямолінійним, інколи надто емоційним, але завжди справедливим. Активну громадську діяльність почав під час Майдану. Найрезонанснішою була справа першої в Україні “сміттєвої” люстрації кременецьких суддів. Після цього суддівська та прокурорська корупційна мафія почала тиснути на Віталія. Хотіли “дотиснути”, щоб відійшов від боротьби, та Віталій завжди був принциповим і непідкупним. Йому не раз погрожували… Побратими Віталія переконані, що одним із мотивів цього зухвалого вбивства було залякати інших активістів, але запевняють, що це не вдалося.
Відомо, що виконавці та посередник вбивства – з Дніпровської області. Організатор – відома постать у кримінальному світі, неодноразово судимий. Залишається розкрити найголовніше — хто ж насправді замовив жорстоке показове вбивство Віталія Ващенка?
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.