Header Ads

Рівень захворюваності на грип і ГРВІ росте

На Тернопільщині зріс показник росту захворюваності на ГРВІ. Проте у порівнянні з попереднім тижнем він підвищився лише на незначних 0,3 відсотка.

Також, як повідомляють у Тернопільському обласному лабораторному центрі Держсанепідслужби України, від початку епідсезону зареєстрували лише один тип грипу АН3N1.
«Спостерігається незначний ріст захворюваності серед дітей – на 2%. Також на 10% зросла кількість захворювань серед школярів. Це пов’язано з тим, що діти повернулися до навчальних закладів після зимових канікул», - розповіла зав. відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» Марія Павельєва.
Від початку епідсезону зареєстрували лише один тип грипу АН3N1.
«Цей вірус грипу був прогнозований. Тобто з 71 обстеженої особи у 38 виявлено цей тип грипу. Серед хворих 22 дітей та 16 дорослих»
Що ж стосується вже нашумілого пташиного грипу, то медики наголошують, людям  не слід панікувати.
«Дійсно в селах, які наближені до ріки Дністер, зареєстровано пташиний грип. Але вірус реєструється тільки серед тварин і він не набув здатності до стійкої передачі серед людей. Тому ми говоримо про те, що зараз небезпеки серед людей немає і ризик міжнародного поширення серед людей є малоймовірним», - продовжує Марія Павельєва.
До слова, з початку епідсезону летальних випадків від грипу та ГРВІ  в області не зафіксовано. А щодо протигрипозного щеплення, то вакцинацією люди користуються і далі не активно.
Джерело: ternopoliany.te.ua
...

Новини партнерів

Loading...
Загрузка...
На платформі Blogger.