Header Ads

Школа на Кременеччині отримала п’ять комп’ютерів

НВК «Ридомильська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» отримав нову техніку.

П’ять комп’ютерів передали в рамках урядової програми по забезпеченню шкіл комп’ютерами та за сприяння депутата облради від політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», випускниці цього закладу Інни Вовчок,.
У школі сьогодні навчається 255 учнів та 19 діток відвідують дошкільну групу. Раніше одним комп’ютером змушені були користуватися кілька учнів одночасно, але 18 січня умови змінилися начальному закладу привезли подарунки – 5 комп’ютерів.
- У нас навчально-виховний комплекс, є і дошкільна група, в якій зараз навчається 19 учнів. Комп’ютерний клас розрахований на 12 чоловік, оскільки класи на такі уроки діляться на підгрупи. Було важко, коли за одним комп’ютером займалося 2-3 учнів, тепер, думаю, будуть займатися по одному. Після подарунків у нас тепер 11 комп’ютерів, - розповідає Левандовський Василь Іванович, директор НВК.
З використанням комп’ютерної техніки, зазначає директор, проводиться не лише інформатика, але й фізика, хімія, англійська мова.
Отримавши подарунки, працівники школи одразу взялися за їх підключення і вже сьогодні, 19 січня,  учні вперше користувалися новою технікою.
- Вчора нас у школі дуже радо зустріли, звісно, раділи подарункам, а сьогодні вже провели перший урок. І учні, і вчителі дуже задоволені обновками. Нові комп’ютери суттєво відрізняються від тих, що НВК зараз має, вони зокрема, менш шкідливі для зору та безперечно, набагато потужніші, - говорить депутат облради від партії «УКРОП» Інна Вовчок.
Джерело: Тернополяни
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.