Header Ads

Зимова казка «Winter Tale» від кременчанина із світовим ім’ям

Кременчанин Олександр Кретов записав чергову пісню, котра за відгуками приречена на успіх і має всі шанси стати хітом.

Напередодні Новорічно-Різдвяних свят українсько-канадський дует Ummagma, в складі котрого наш земляк Олександр Кретов та канадійка Шона МакЛарон записав мрійливу пісню з легендарним британським електронним гуртом A.R. Kane.
«Ми вирішили зробити новорічний подарунок і слухачам, і собі. Особливо хотілося б, аби цю пісню тепло сприйняли в Україні», – сказав Олександр Кретов.
Цікаво, що спочатку випуск синглу планувався на 12 січня, але у музикантів «просто не було сил терпіти аж стільки», тому й було прийнято рішення викласти «Winter Tale» у вільний доступ.
«У день, коли ми мали записувати цю пісню, нас просто-таки переповнювали позитивні емоції і реальне відчуття магії. Ми рвалися у студію, аби перенести всю нашу енергію, наші почуття і емоції на магнітну стрічку і втілити їх у записі», - розповідає Шона МакЛарнон, вокалістка Ummagma.
Зі слів лідера A.R.Kane Руді Тамбали, який зробив два ремікси на пісню «Winter Tale», українсько-канадський тандем вразив його до глибини душі.
«Звучання Ummagma виявилося настільки кайфовим, що мені довелося купити нові студійні монітори, аби переконатися, що в мене нема галюцинацій. Якби Underworld або The Chemical Brothers заспівали їх пісню «Lama», вона б стала класикою», – заявив британець. Їх музика поєднує в собі елементи легкої позитивної музики з пульсуючим звуком і чарівним вокалом. Незважаючи на те, що музика Ummagma охоплює кілька музичних жанрів (dream pop, post-rock, power pop) індивідуальність звучання і тематичне розшарування звуку проникає через всі пісні гурту, що дозволяє не сплутати Ummagma з іншими гуртами.
Пісні Ummagma вже звучать на радіостанціях Великобританії, Австралії, Канади, США і навіть Таїланду (всього – у п’ятдесяти країнах світу).
У 2015 році альбом Ummagma «Frequency» очолив рейтинг, складений престижним американським журналом «Stereo Embers». Альбом також опинився на третьому місці в чарті від «Music Existence» і був визнаний кращим дрім-поп альбомом року за версією видання «The Record Stache». Загалом платівка увійшла до ТОПів понад 40 музичних видань світу.
Олександр Кретов та канадійка Шона МакЛарнон. Після першої зустрічі в Москві, вони переїхали в Україну під час Помаранчевої революції і створити студію звукозапису в Кременці. Наразі обоє учасників дуету проживають в Канаді. Минулого року міні-альбом Ummagma «Frequency» потрапив до топів зарубіжних видань.
Фото Газета "Діалог".
...

Новини партнерів

Loading...
Загрузка...
На платформі Blogger.