Header Ads

Вбивці Ващенка хотіли відтягнути судовий розгляд, але їм це не вдалося

Вчора, 14 грудня, відбулося перше, попереднє слухання справи по вбивству В. Ващенка.

Як повідомляють у організації «Народна рада» на засіданні суд відхилив клопотання адвокатів підозрюваних в убивстві про відправлення справи на дорозслідування. Також призначили перший розгляд по суті на 20 грудня.
«Відбулося перше, попереднє слухання справи по вбивству В. Ващенка. На судове слухання, окрім представників запрошених сторін, прибули представники кременецької громадськості, депутати різних рівнів від «Народного контролю», представники Правого Сектора, ОБСЄ, представники засобів масової інформації.
Засідання розпочалося із запізненням на одну годину. Адвокати підсудних звернулися із клопотанням про повернення справи на дорозслідування у зв’язку із незадовільним, на їх думку, складеним обвинувачувальним актом. Суд відхилив дане клопотання.
Плануючи наступне засідання, суд запропонував провести його на протязі трьох днів з 20 по 22 грудня. Адвокати заявили про неможливість, у зв’язку із наявністю запланованими раніше ними участі у судових справах. Тому судове засідання по суті справи призначене на 20 грудня», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, наприкінці травня в лікувальному закладі від отриманих важких тілесних ушкоджень помер громадський активіст,  член Народної Ради міста Кременця Віталій Ващенко.
Як заявляла дружина загиблого та його побратими, громадського активіста вбили через те, що він перейшов дорогу місцевій псевдоеліті.
Джерело: Тернополяни
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.