Header Ads

Де і за скільки можна придбати ялинку в Тернопільській області? (Карта)

Лісові господарства Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства, враховуючи обсяги реалізації новорічних дерев минулоріч, визначилися з прогнозними обсягами та ціною на ялини та сосни у передноворічний період 2017 року.


Так, у кожному підпорядкованому підприємстві облуправління визначено відповідальних осіб за ялинкову кампанію 2017 року на Тернопільщині, а також обладнано майданчики з продажу лісових красунь. Крім того, відкрито цілодобові гарячі лінії для повідомлень громадян про випадки незаконної заготівлі та продажу хвойних, а також для всебічного інформування населення про ялинкову кампанію на Тернопільщині.
Середня ціна новорічних дерев відчутно не змінилася порівняно з минулорічною ялинковою кампанією і становить від 50 до 170 гривень. Ціна дерева залежить від його висоти. Всього ж до продажу лісівники Тернопільщини планують заготовити 5,5 тисяч хвойних дерев. Найбільше новорічних дерев планують реалізувати цьогоріч у Кременецькому лісовому господарстві – 1,5 тисячі штук.
Легальність новорічного дерева, як і в минулі роки, підтверджуватиме наявна на ній самоклейна стрічка з номером та серією.
До слова, минулоріч держпідприємствами реалізовано майже 8 тисяч хвойних.
Джерело: Сорока

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.