Header Ads

Шахісти з Почаїва здобули перемогу на обласних чемпіонатах

Перемога шахістів з Почаївського БДТС у обласних кваліфікаційних чемпіонатах стала приємним подарунком до дня Святого Миколая. 

17-18 грудня 2016 року у м. Тернополі проходили два відкриті чемпіонати з шахів – серед початківців та шахістів IV розряду. У змаганнях взяла участь значна кількість юних спортсменів. Два дні велася запекла боротьба.
Відкритий чемпіонат Дитячо – юнацької спортивної школи №1 м Тернополя з шахів серед початківців для більшості учасників став першими змаганнями обласного рівня. Від Почаївського будинку дитячої творчості та спорту виступали Сімора Вадим, Плетюк Арсен, Ярмолка Олександр, Зайдова Марія, Черпалюк Ірина та Черпалюк Вікторія.
Без хвилювання просто не можливо було дивитися на переживання дітей. Боротьба велася у кожній партії, на кожній шаховій дошці. З гордістю відзначаємо, що Сімора Вадим, який упевнено лідирував на протязі усього чемпіонату здобув І місце з результатом 8 очок з 9 можливих та виконав ІV розряд. Хороший результат показали і Арсен з Сашком. Що ж до дівчаток, то Зайдова Марія завоювала ІІ місце серед дівчат, Черпалюк Ірина – ІІІ, а Черпалюк Вікторія –IV.
Не пасли задніх наші вихованці і на іншому Чемпіонаті, який проходив паралельно і учасниками якого могли бути лише спортсмени з IV розрядом. Тут боролися двоє братів – Максим та Денис Лотоцькі. Змагання проходили за круговою системою. Наш наймолодший учасник, якому виповнилося лише 6 років Денис Лотоцький впевнено виборов І місце та виконав ІІІ розряд.
Усі діти отримали подаруночки до Дня Святого Миколая.
Ми вітаємо переможців!!! Адже не дарма уже стало заведено так, що коли Почаївський Будинок дитячої творчості та спорту привозить своїх вихованців на змагання, боротьба обіцяє бути цікавою, та мало коли діти повертаються додому без нагород. Так тримати!!!
...

Новини партнерів

Loading...
Загрузка...
На платформі Blogger.